Партія регіонів виступає за проведення виборів у проблемних округах у грудні. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу у парламенті заявив голова фракції ПР Олександр Єфремов.

«Ми вважаємо, що вибори в семи округах необхідно проводити в грудні, ми свою точку зору висловили представникам опозиції і готові були вчора проголосувати за цей законопроект. Але наші колеги з опозиції попросили нас зняти даний законопроект з розгляду. Була не зовсім нормальна ситуація, адже прийняття цього законопроекту - це одна із вимог ЄС», - сказав він.

Також Єфремов зазначив, що йому хотілося б, щоб цей законопроект був прийнятий до кінця сесії. «Але у нас є ще вересень. І якщо ми у вересні приймемо відповідне рішення - це не пізно. Тому ми погодилися зняти законопроект з розгляду», - підсумував він.

Нагадаємо, уряд розробив нормативну базу для проведення повторних виборів до Верховної Ради України в одномандатних округах, у яких на попередніх виборах було неможливо встановити результати.

5 листопада 2012 року Центральна виборча комісія визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування в мажоритарних округах №№94, 132, 194, 197, 223.

6 листопада Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради у цих округах.

23 квітня Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 54 народних депутатів України про перевибори у п'яти «проблемних округах».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

140