Двоє народних депутатів від Партії регіонів перебувають у селищі Врадіївка, у якому співробітниками міліції скоєно резонансний злочин, з метою розібратися у ситуації, що склалася. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив на брифінгу лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«З учорашнього дня у Врадіївці перебуває Володимир Олійник та Олена Бондаренко. Вони розбираються в усіх процесах, які відбуваються там», - сказав він.

На думку Єфремова, міліції притаманні ті ж проблеми, які існують і в українському суспільстві.

«Безумовно, наша політична сила різко засуджує події, що сталися там, і винні будуть відповідати з усією суворістю закону. Це наша принципова позиція, і ми її підтримуватимемо», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm, міліціонер і таксист затримані 28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. Ще один міліціонер Євген Дрижак затриманий пізніше - 2 липня.

Вночі 1 липня у смт Врадіївка більше тисячі місцевих жителів почали штурм райвідділу міліції, вважаючи, що ще одного учасника злочину, Дрижака, безпідставно залишили на волі. У ході сутичок постраждали кілька людей, яких відправили до лікарні.

Наказом міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з посади усунений начальник Управління МВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк і звільнений керівник Врадіївського райвідділу міліції.

За приховування злочину затримано заступника начальника Врадіївського РВ УМВС України в Миколаївській області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190