Міністр закордонних справ України Леонід Кожара сподівається, що всі євроінтеграційні закони Верховна Рада прийме восени.

Про це він сказав під час Години запитань до уряду в парламенті.

За словами міністра, сьогодні завершується робота щодо узгодження останніх законопроектів, і вони будуть подані до Верховної Ради, «і сподіваюся, що вони будуть прийняті восени», повідомляє «УНІАН».

Кожара від імені Кабінету міністрів закликала парламент прийняти законопроект про недискримінацію за статевими ознаками.

«Уряд закликає прийняти цей законопроект, оскільки в іншому разі Україна не зможе виконати План дій щодо візового режиму», - сказав міністр.

Він також зазначив, що завершується підготовка законопроекту про прокуратуру, і нагадав, що цей та низка інших законопроектів ще повинні отримати висновки «важливих європейських інститутів».

Як раніше повідомляв ForUm, 15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди.

Україна планує закінчити узгодження тексту Угоди про асоціацію з Європейським Союзом до серпня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189