Україна планує закінчити узгодження тексту Угоди про асоціацію з Європейським Союзом до серпня. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході Години запитань до уряду у парламенті заявив міністр закордонних справ України Леонід Кожара.

«Ми закінчуємо міжвідомче узгодження тексту Угоди, плануємо закінчити це узгодження до кінця липня і передамо його до Міністерства юстиції України для отримання експертного висновку», - сказав міністр.

За словами Кожари, країни Європейського Союзу почали більш прихильно ставитися до можливості підписання Угоди про асоціацію з Україною.

«Євроінтеграція залишається ключовим пріоритетом для України. Позиція країн-членів ЄС щодо підписання Асоціації з Україною істотно поліпшилася. Це сталося завдяки зусиллям вищого керівництва країни і всіх органів влади», - підкреслив він.

За словами міністра, на даний момент увага ЄС прикута до змін у виборчій системі України, а також у системі правосуддя.

Кожара вважає, якщо питання підписання Угоди не буде штучно політизуватися, то Асоціація дійсно буде підписана у листопаді.

Як раніше повідомляв ForUm, 15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186
Туфли осень-зима Everest