Прокуратура перевіряє на наявність фальсифікації медичний висновок лікарів Врадіївської центральної районної лікарні.

Про це заявив прокурор Миколаївської області Андрій Курись на прес-конференції, присвяченій зґвалтуванню співробітниками міліції у Врадіївці 29-річної Ірини Крашкової.

«Була інформація, яку я доручив перевірити слідчим шляхом, з приводу дружини голови Врадіївської райадміністрації, - пояснив Курись. - Ми допитали з цього приводу працівників лікарні. Можу сказати, що експериментальні зразки брали представники судово-медичної експертизи. Але ці факти будуть перевірятися», повідомляє «УНІАН».

Як раніше повідомляв ForUm, міліціонер і таксист затримані 28 червня за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. Ще один міліціонер Євген Дрижак затриманий пізніше-2 липня.

Вночі 1 липня у смт Врадіївка більше тисячі місцевих жителів почали штурм райвідділу міліції, вважаючи, що ще одного учасника злочину, Дрижака, безпідставно залишили на волі. У ході сутичок потерпіли кілька людей, яких відправили до лікарні.

Наказом міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з посади усунений начальник Управління МВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк і звільнений керівник Врадіївського райвідділу міліції.

За приховування злочину затримано заступника начальника Врадіївського РВ УМВС України у Миколаївській області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

411