Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про вид об'єкта туристичної інфраструктури та його категорії».

Згідно з ним, готелі та інші об'єкти туристичної інфраструктури України повинні обов'язково розмістити на фасаді знак його категорії, повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

Реалізація вимог постанови забезпечить вільний доступ споживачів до інформації про види та категорії об'єкта туристичної інфраструктури, вважають у відомстві. Для цього на офіційному сайті Держтуризмкурорту буде розміщений реєстр свідоцтв про встановлення категорій об'єктам туристичної інфраструктури, доступ до якого буде здійснюватися безкоштовно. Одночасно власник об'єкта туристичної інфраструктури зобов'язаний протягом не менше 30 днів з дати видачі свідоцтва встановити на фасаді знак категорії об'єкта.

За словами міністра інфраструктури України Володимира Козака, нова постанова сприятиме отриманню споживачами більш повної інформації про послуги певної категорії, що надаються готелями та іншими об'єктами туристичної інфраструктури, зокрема, призначених для надання послуг з розміщення курортних установ.

Це, у свою чергу, сприятиме свідомому вибору туристами того чи іншого об'єкта відпочинку, а також позитивно вплине на підвищення якості послуг, які туристичні заклади будуть пропонувати українцям і гостям нашої країни, впевнений глава відомства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207