В Одеській області через зливові дощі піднявся рівень води в ставку «Старий» і стався перелив через дамбу, що спричинило порив довжиною близько 30 м і висотою 5-7 м з витоком великої кількості води в русло річки Сарата, повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Ситуація також була викликана припливом великої кількості води з боку с.Брезоая Штефан-Водського району Республіки Молдова.

«Площа ставу «Старий» становить близько 50 га, він розділений лінією державного кордону: 65% на території України, 35% на території Республіки Молдова», - наголошується у повідомленні.

Також повідомляється, що о 03:00 у с.Міняйлівка Саратського району, яке розташоване нижче за течією, річка Сарата вийшла з русла, що призвело до підтоплення територій 30 городів і 2 приватних житлових будинків, із яких евакуйовано 2 людини. Жертв і потерпілих немає.

Станом на 07:00 5 липня витік води зі ставка «Старий» триває. Проводяться роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, до яких залучені 86 чол. і 30 од. техніки, з них від ДСНС - 40 чол. особового складу та 12 од. техніки, МВС - 27 чол. особового складу та 4 од. техніки, МОЗ - 8 чол. та 4 од. техніки, комунальні служби району 11 чол. та 10 од. техніки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

461