Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до додатку №3 до Закону України «Про державний бюджет на 2013 рік».

За таке рішення проголосували 243 народних депутата.

Як зазначається у висновках Комітету ВР з питань бюджету, кошти перерозподіляються у рамках вже виділених асигнувань на забезпечення поточної діяльності Міністерства закордонних справ України, передає «УНІАН».

Зокрема, закон передбачає збільшення фінансування роботи апарату Міністерства у розмірі 6 млн грн, за рахунок зменшення фінансування внесків України до бюджетів ООН, міжнародних організацій та конвенційних органів (на 4 млн грн) та забезпечення інформаційно-телекомунікаційних систем консульської служби (2 млн грн).

«Прийняття законопроекту дозволить вирішити існуючі проблемні питання, а саме - в частині забезпечення повноцінного функціонування поточних витрат з утримання апарату МЗС, послуг зв'язку, обслуговування відомчих будівель, супроводження програмного забезпечення, проведення поточного та капітального ремонту та реконструкції приміщень адмінбудинку Міністерства», - наголошується у пояснювальних документах до закону.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

152