Прокуратура перевіряє інформацію про масові побори, продаж кримінальних справ та купівлі посад в управлінні МВС у Миколаївській області.

Про це повідомив у ході брифінгу, присвяченого розслідуванню «врадіївської справи», прокурор Миколаївської області Андрій Курись.

«Дізнався поки тільки зі ЗМІ, доручив помічнику перевірити інформацію. За даними фактами моя позиція - необхідна перевірка діяльності всієї міліції», - зазначив прокурор, повідомляє «УНІАН».

Сьогодні видання «Миколаївський оглядач», посилаючись на запис, зроблений на телефон затриманими врадіївськими міліціонерами Дмитром Поліщуком та Євгеном Дрижаком, розмістила звернення від їхнього імені.

У зверненні сказано: «Ми зобов'язані возити данину у миколаївське УМВС кожен місяць, а якщо і треба, то нам дають одну ніч для збору певної суми грошей!»

Крім того, затримані міліціонери повідомляють, що відділ внутрішньої безпеки УМВС області почав продавати зібрані справи злочинцям, і після продажу справи «знищуються».

Також, згідно з опублікованим зверненням, в обласному УВС налагоджена система отримання грошей за грамоти, звання, медалі, заохочення і отримання нової посади.

Крім того, за даними видання, слідчі та оперативники карного розшуку повинні для показника «вішати» справи на невинних людей, які не платять данину.

«Слідчий може такі «чудеса» намалювати, а місцева прокуратура нас завжди підтримає, тому що нам іноді попадаються їхні родичі. Тому прокуратура з нами ніколи не сваритися», - повідомляє видання з посиланням на врадіївських міліціонерів.

Як раніше повідомляв ForUm, міліціонер і таксист затримані 28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. Ще один міліціонер Євген Дрижак затриманий пізніше-2 липня.

Вночі 1 липня в смт Врадіївка більше тисячі місцевих жителів почали штурм райвідділу міліції, вважаючи, що ще одного учасника злочину, Дрижака, безпідставно залишили на волі. У ході сутичок постраждали кілька людей, яких відправили до лікарні.

Наказом міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з посади усунений начальник Управління МВС України у Миколаївській області Валентин Парсенюк і звільнений керівник Врадіївського райвідділу міліції.

За приховування злочину затримано заступника начальника Врадіївського РВ УМВС України в Миколаївській області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

437