Верховна Рада України прийняла у другому читанні та у цілому законопроект №2847 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо вдосконалення процедури з фінансових векселями)».

За відповідні зміни до Податкового кодексу проголосували 248 народних депутатів.

Глава комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутинник зазначив, що покупка векселів є добровільною нормою. «Хто захоче купити, той купить», - акцентував він.

Законом у Податковому кодексі встановлено, що до 1 січня 2014 року органи, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, на підставі отриманих висновків відповідних органів державної податкової служби із зазначенням сум податку на додану вартість, що підлягають відшкодуванню з бюджету за заявою платників податків будуть видавати їм зазначені у висновках суми бюджетного відшкодування шляхом видачі фінансових казначейських векселів.

Відповідно до закону, пропонується надати право Кабінету Міністрів реструктуризувати фактичну бюджетну заборгованість з визначеним ним видатками державного бюджету, яка виникла станом на 1 січня 2013 р. в установлених ним обсягах, шляхом видачі фінансових казначейських векселів терміном обігу до 5 років, з прибутковістю 5%.

Право видачі таких векселів надається органам, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, на підставі отриманих висновків відповідних органів державної податкової служби із зазначенням сум податку на додану вартість, що підлягають відшкодуванню з бюджету, за заявою платників податків видавати їм зазначені у висновках суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість шляхом видачі фінансових казначейських векселів відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

458