Фракція Партії регіонів готова підтримати законопроект Кабінету Міністрів, який передбачає, що дату виборів у семи проблемних округах повинен визначити Центрвиборчком.

Про це, як передає кореспондент ForUm’y, в ході брифінгу заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Сьогодні будуть розглянуті всі законопроекти, які стосуються цих округів. Їх три. Більше того, ми разом з опозицією підготували в Комітеті проект закону. На засіданні нашої фракції ми вирішили, що повертаємося до голосування даного законопроекту. Відповідно до законопроекту, дата виборів призначається не парламентом, а Центрвиборчкомом», - сказав лідер регіоналів.

Нагадаємо, уряд розробив нормативну базу для проведення повторних виборів до Верховної Ради України в одномандатних округах, у яких на попередніх виборах було неможливо встановити результати.

5 листопада 2012 року Центральна виборча комісія визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування у мажоритарних округах №№94, 132, 194, 197, 223.

6 листопада Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради у цих округах.

23 квітня Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 54 народних депутатів України про перевибори у п'яти «проблемних округах».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171