Більше 4,4 мільйона українців відвідали оптові ринки сільгосппродукції у Києві, Львові та Донецьку, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Держава вже третій рік поспіль підтримує розвиток оптових ринків сільгосппродукції, і з кожним роком все більше покупців відвідують їх. Споживачі розуміють, що тут можна істотно заощадити і купити свіжу, високоякісну продукцію від виробника. Наприклад, з часу відкриття ринків у Києві, Львові та Донецьку їх вже відвідали більше 4,4 мільйона українців», - зазначив Присяжнюк.

За словами міністра, українці вже звикли, що саме на ОРСП можна істотно заощадити. Особливо це актуально зараз, коли дозрівають овочі та фрукти і починається консервація їх на зиму.

«Що ж до ранніх овочів, які входять у борщовий набір, то в середньому їхня вартість на оптових ринках на 27% нижчі у порівнянні з магазинами. Так, на «Шуварі» ранні капусту, картоплю, буряк, цибулю і моркву можна придбати на 34% дешевші, ніж у торговельних мережах, на ринку «Столичний» - на 28%, а у Донецьку на «Господарі» - на 19%. Те ж саме стосується і свіжих фруктів», - додав Присяжнюк.

Глава відомства також зазначив, що сільгоспвиробникам, у свою чергу, вигідно реалізовувати свою продукцію на ОРСП. Адже витрати на послуги ринку незначні у порівнянні з торговими мережами. Так, за три роки на цих ринках сільгоспвиробники вже реалізували понад 1,4 мільйона тонн продукції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

146
Туфли осень-зима Everest