Більше 4,4 мільйона українців відвідали оптові ринки сільгосппродукції у Києві, Львові та Донецьку, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Держава вже третій рік поспіль підтримує розвиток оптових ринків сільгосппродукції, і з кожним роком все більше покупців відвідують їх. Споживачі розуміють, що тут можна істотно заощадити і купити свіжу, високоякісну продукцію від виробника. Наприклад, з часу відкриття ринків у Києві, Львові та Донецьку їх вже відвідали більше 4,4 мільйона українців», - зазначив Присяжнюк.

За словами міністра, українці вже звикли, що саме на ОРСП можна істотно заощадити. Особливо це актуально зараз, коли дозрівають овочі та фрукти і починається консервація їх на зиму.

«Що ж до ранніх овочів, які входять у борщовий набір, то в середньому їхня вартість на оптових ринках на 27% нижчі у порівнянні з магазинами. Так, на «Шуварі» ранні капусту, картоплю, буряк, цибулю і моркву можна придбати на 34% дешевші, ніж у торговельних мережах, на ринку «Столичний» - на 28%, а у Донецьку на «Господарі» - на 19%. Те ж саме стосується і свіжих фруктів», - додав Присяжнюк.

Глава відомства також зазначив, що сільгоспвиробникам, у свою чергу, вигідно реалізовувати свою продукцію на ОРСП. Адже витрати на послуги ринку незначні у порівнянні з торговими мережами. Так, за три роки на цих ринках сільгоспвиробники вже реалізували понад 1,4 мільйона тонн продукції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

147