Учора, 2 липня, працівники Київського метрополітену провели рейд на 22 станціях з метою недопущення несанкціонованої торгівлі. У ході перевірки було виявлено понад 380 фактів ведення стихійної торгівлі з рук і столів, повідомляє прес-служба КМДА.

За результатами рейду персоналу станцій довелося здійснити 31 виклик правоохоронців щодо торговців, які проігнорували вимогу припинити свою діяльність.

Зазначені заходи здійснюються в рамках протидії несанкціонованої торгівлі на підвідомчій території, як кажуть у КП «Київський метрополітен». Результати проведених рейдів тепер щодня будуть публікуватися на офіційному сайті підприємства (http://www.metro.kiev.ua). Крім того, з сьогоднішнього дня на станціях Київського метрополітену 16 разів на добу будуть транслюватися звукові оголошення з проханням підтримати політику підприємства з протидії несанкціонованій торгівлі.

У КП «Київський метрополітен» зазначають, що повідомлення буде транслюватися на ескалаторних схилах за допомогою центральної підсилювальної станції оповіщення пасажирів. Оголошення будуть звучати в 4 варіантах, тексти регулярно будуть оновлюватися і будуть адаптовані для легкого сприйняття слухачами.

Метою заходу є виховання у пасажирів усвідомлення особистої відповідальності за власну безпеку, адже, здійснюючи покупку з розкладок і рук, громадяни тим самим підтримують стихійну торгівлю, яка захаращує шляхи евакуації. Це створює потенційну небезпеку, оскільки в разі виникнення надзвичайної ситуації, поспіху і паніки численні несанкціоновані столи, ящики і т.п. позбавлять пасажирів можливості безперешкодно і швидко піднятися на поверхню.

Як раніше повідомляв ForUm, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив начальнику комунального підприємства «Київський метрополітен» Володимиру Федоренку відкласти вилучення лотків з пресою з метрополітену.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

176