Цього року українці придбали 322 тисячі тонн сільгосппродукції на ярмарках. За сім місяців в областях пройшло 32 тисячі таких заходів, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Українці вже давно переконалися, що купувати сільгосппродукцію безпосередньо у виробника вигідніше. Тому форма продовольчих ярмарків вже довела свою ефективність. Сільгоспвиробники також отримують переваги, адже можуть швидко реалізувати свою продукцію й отримати за неї живі гроші. І зараз, під час збору овочів і фруктів, в Україні зростає кількість ярмарків. Зокрема, у червні їх пройшло майже 6000», - зазначив Присяжнюк.

Найбільш активно проводяться ярмаркові заходи у Київській, Дніпропетровській, Сумській та Волинській областях. А за обсягом реалізованої продукції лідирують Одеська, Тернопільська та Луганська області.

«Мінагрополітики і надалі планує підтримувати проведення продовольчих ярмарків. Саме завдяки їм ми можемо підтримати вітчизняного виробника, а також задовольнити потреби покупців», - підсумував Присяжнюк.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

147