Президент України Віктор Янукович підписав доручення щодо запобігання та протидії злочинній діяльності організованих злочинних угруповань, у тому числі міжнародних, з легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму. Про це ForUm'у повідомили в прес-службі Глави держави.

Згідно з цим дорученням, уряд спільно з Радою національної безпеки і оборони за участю регуляторів фінансового ринку має забезпечити активізацію роботи з цього питання, зокрема щодо здійснення заходів фінансового моніторингу.

Крім того, Президент рекомендував Генеральній прокуратурі вжити заходів щодо виявлення схем і механізмів легалізації доходів, отриманих у результаті організованої злочинної діяльності, та перерозподілу таких доходів, притягнення винних у встановленому порядку до відповідальності, а також забезпечити посилення взаємодії правоохоронних та інших державних органів з питань боротьби з організованою злочинністю, поліпшення міжвідомчої співпраці контролюючих та правоохоронних органів.

Разом з тим, до кінця жовтня 2013 року Рада національної безпеки і оборони має забезпечити підготовку до розгляду на засіданні Ради питання про стан запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

203