Реформування Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор» планується завершити до кінця 2013 року. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив міністр інфраструктури Володимир Козак.

«Реформування «Укравтодору» може бути проведено лише після прийняття законів. Закони Кабміном затверджені і направлені до Верховної Ради. Ми плануємо, що передача доріг згідно з цими законами місцевим органам влади завершиться до кінця року. З 1 січня ми почнемо працювати в нових умовах», - зазначив він.

Міністр нагадав, що згідно з пропозицією Кабміну, дороги України планується розділити на загальнодержавні та міські. «У зв'язку з цим фінансування здійснюватиметься відповідно до розподілу доріг за їх функціями. Це європейський досвід, який дозволить концентрувати більше коштів на місцях, адже керівники областей краще знають, куди в першу чергу потрібно направляти гроші, на яку дорогу», - підкреслив Козак.

Як раніше повідомляв ForUm, в Україні розроблено проект закону щодо розподілу функцій з управління автомобільними дорогами загального користування між Мінінфраструктури, «Укравтодором», Укртрансінспекцією та місцевими органами виконавчої влади.

Аліна Єремеєва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233
Туфли осень-зима Everest