Київська міська влада своїм завданням бачить покращення «якісних» показників дрібного і середнього бізнесу, в першу чергу - підвищення вкладу дрібного і середнього бізнесу у валовий регіональний продукт. Про це повідомив журналістам голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«Сьогодні Київ є беззаперечним лідером серед регіонів України як за кількістю дрібних і середніх підприємств на душу населення, так і за кількістю зайнятих у ньому людей. Зрозуміло, ми націлені ще більше поліпшити ці показники. Але все ж основний пріоритет роботи міської влади - створення умов для «якісного» зростання. На даний момент столичні дрібні та середні підприємства дають близько половини валового регіонального продукту, при тому що в Європі цей показник сягає 80%. Тому сьогодні наше завдання - досягти європейських показників розвитку дрібного і середнього бізнесу», - зазначив Попов.

За словами керівника Києва, в Україні сьогодні створено всі умови для розвитку підприємництва. «Підтримка, яку сьогодні надає керівництво держави дрібному і середньому бізнесу, дозволяє говорити, що поставлені нами завдання цілком реальні. Зниження податкового навантаження на бізнес, а також кроки з реформування дозвільної системи вже дають позитивний результат», - зазначив Попов.

Так, за його словами, у 2012 році відновилася тенденція до збільшення загальної кількості новостворених суб'єктів господарської діяльності: протягом року зареєстровано 24007 новостворених суб'єктів господарювання, що на 4,8% більше порівняно з попереднім роком.

При цьому він додав, що міська влада, у свою чергу, діє в рамках запропонованого Президентом України Віктором Януковичем курсу та з урахуванням регіональних особливостей, що робить заходи стосовно підтримки та захисту підприємництва ще більш ефективними.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Янукович у програмі «Україна для людей» відзначив підтримку та захист дрібного і середнього бізнесу як пріоритетні завдання своєї діяльності. Розроблені в рамках реалізації програми Глави держави міська програма сприяння розвитку малого та середнього підприємництва та Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва у м.Києві на період до 2015 року передбачають удосконалення процедур відкриття бізнесу та оптимізацію дозвільної системи.

За інформацією Київської міськдержадміністрації, держреєстраторами протягом 2011-2012 років здійснено 1172,7 тис. реєстраційних дій, або вдвічі більше, ніж за попередні два роки, в т.ч. в 2012 році - 676,9 тис., що на 36,5% більше, ніж у 2011 році.

У міському дозвільному центрі розглянуто в 2012 році 57,38 тис. звернень, що в 2,5 рази більше у порівнянні з попереднім роком, видано 39,35 тис. документів дозвільного характеру, що більше в 3,1 рази.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157