Німеччина підтримуватиме Україну на шляху євроінтеграції. Про це заявив федеральний міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле під час зустрічі з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою, яка відбулася у рамках його візиту до ФРН, повідомляє прес-служба МЗС.

Під час переговорів сторони приділили основну увагу питанням подальшого зближення України з Європейським Союзом, зокрема, перспективам підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді 2013 року, а також обмінялися думками з актуальних питань українсько-німецького двостороннього співробітництва та глобального порядку денного.

Зокрема, Вестервелле підкреслив стратегічний інтерес Німеччини у підписанні Угоди про асоціацію між Україною та ЄС як важливого етапу у зближенні України з Європейським Союзом, а також відзначив прогрес нашої держави у здійсненні необхідних реформ. У цьому зв'язку федеральний міністр закордонних справ підтвердив готовність Німеччини підтримувати Україну на цьому шляху.

Кожара також виступив у Німецькому товаристві зовнішньої політики з доповіддю на тему європейської інтеграції та головування України в ОБСЄ.

Як раніше повідомляв ForUm, 15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди про асоціацію.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що Україна виконає всі необхідні умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212