Президент України Віктор Янукович і принц Майкл Кентський відвідали виставку ретролітаків у Державному музеї авіації. Про це ForUm'у повідомили у прес-службі Глави держави.

Виставка проходить у рамках фестивалю ретролітаків за участю делегацій Британського авіаційного клубу «Авіаційна ескадрилья».


 
Янукович разом з принцом Кентським оглянули історичні літаки, серед яких один із кращих радянських винищувачів часів Великої Вітчизняної війни «Як-3».

«Такі виставки, як ця, дуже важливі, зокрема, для виховання молодого покоління, оскільки вони наочно знайомлять його з історією», - сказав Президент.

На переконання Глави держави, такі спільні заходи в гуманітарній сфері зближують народи, і така співпраця позитивно впливає на міждержавні відносини.

Під час зустрічі Президент обговорив з принцом широке коло питань зовнішньої політики, зокрема, процеси євроінтеграції та модернізації України.

У свою чергу, принц Майкл Кентський зазначив, що у Великобританії уважно стежать за реформами і євроінтеграційними процесами в Україні. Він також розповів Президенту про плани ескадрильї у рамках візиту в Україну.

Історичні літаки Клубу шанувальників старовинної авіації «Авіаційна ескадрилья» прибули до України 30 червня. Делегація з 60 членів авіаційної ескадрильї Великобританії здійснила переліт на своїх літаках через країни Європи і почала десятиденний візит в Україну.

У рамках фестивалю ретролітаків вперше в Україні відбудеться масштабний показ 24 історичних літаків на землі та у польоті.

Клуб шанувальників старовинної авіації «Авіаційна ескадрилья» заснований у 1966 році групою ентузіастів.

Клуб має благодійний фонд «Geoffreyde Havilland Flying Foundation». Представники Клубу підтримують розвиток британської авіаційної спільноти, щорічно визначають кращих курсантів авіаційних училищ і вручають їм благодійні нагороди.
Учасники клубу здійснюють польоти в різні країни світу - Польщу, Росію, Йорданію, Пакистан, Марокко, США і Південну Африку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

267