Гідрологічна ситуація на Дунаї стабілізована, рівень води знижується, у зв'язку з чим табори, які повинні були реагувати на можливі підтоплення, згортають. Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула.

«У зв'язку зі скасуванням загрози підтоплення населених пунктів на українській ділянці річки Дунай ми дали команди згортати польові табори у Ренійському та Кілійському районах Одеської області, в яких був зосереджений особовий склад Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також плавзасоби, інженерна, рятувальна техніка та насосне обладнання для оперативного залучення при ускладненні повеневої ситуації», - зазначив Вілкул.

Він зауважив, що завдяки вжитим превентивним заходам уряду вдалося захистити людей і не допустити виникнення надзвичайних ситуацій на українській ділянці річки Дунай при проходженні великої кількості води з Європи.

«Зараз ситуація на Дунаї стабілізована, рівень води знижується. Загрози людям і населеним пунктам немає», - сказав Вілкул.

За його словами, рівні води знижуються, і в найближчі дні відбудеться зниження рівнів води ще на 5-15 см. Протягом усього липня зниження води триватиме, загроза підтоплення минула.

Нагадаємо, в Україні був створений Міжвідомчий оперативний штаб для реагування на ситуацію на найбільш небезпечних ділянках Дунаю в Одеській області. Гідротехнічні споруди української ділянки Дунаю були готові до прийому великої кількості води.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168