Міністерство внутрішніх справ не відреагувало вчасно на зґвалтування жінки у Миколаївській області через приховування інформації місцевими співробітниками відомства.

Про це, як передає кореспондент ForUm’y, глава МВС заявив у парламенті, відповідаючи на запитання депутатів.

«Ми жодним чином не приховуємо і не виправдовуємо таких дій. МВС зацікавлене, щоб ГПУ провела повне розслідування. Однією із основних причин того, що сталося, стало безвідповідальне виконання своїх обов'язків окремими співробітниками правоохоронних органів... МВС негайно не відреагувало на цю подію, оскільки щодня в органи внутрішніх справ приходить 17 тисяч повідомлень про правопорушення», - зазначив міністр.

«Через приховування інформації про обставини скоєння злочину Міністерство не відразу відреагувало на нього», - сказав Захарченко, висловивши співчуття потерпілій і її доньці.

При цьому міністр зазначив, що такі негативні фактори перекреслюють всі досягнення МВС.

У той же час Захарченко засуджує штурм районного відділу в Миколаївській області. «Подібні заходи протесту, які були у Врадіївці, неприпустимі», - сказав Захарченко.

Сьогодні о 15:00, за його словами, запланована нарада під представництвом генерального прокурора України, на якій будуть визначені спільні дії щодо розкриття злочину.

«Також буде розглядатися поліпшення криміногенної обстановки у Миколаївській та інших областях. Ці заходи будуть зроблені колегією МВС 12 липня. І я дав завдання провести позачергову атестацію особового складу міліції Врадіївського району, і проведені інші заходи для попередження НП», - сказав він

Як раніше повідомляв ForUm, міліціонер і таксист затримали 28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. У причетності до злочину підозрюється ще один міліціонер.

Нагадаємо, вчора у смт Врадіївка більше тисячі місцевих жителів почали штурм райвідділу міліції. Вони вважають, що ще одного учасника злочину, міліціонера, безпідставно залишили на волі. Люди намагалися силою потрапити в будівлю райвідділу міліції, застосувавши сльозогінний газ.

За попередніми даними, в ході сутички постраждали кілька людей, яких відправили до лікарні.

Прокуратура, у свою чергу, обіцяє об’єктивність у справі про зґвалтування за участю міліціонерів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

359