У Севастополі під час шторму врятували чотирьох туристів, пошуки громадянина Республіки Білорусь тривають.

За інформацією Управління ДСНС у Севастополі, інформація про те, що в районі бухти урочища Батіліман Балаклавського району чоловіка відносить у відкрите море, надійшла 1 липня о 15:15.

«Громадянин Республіки Білорусь, 1958 року народження, відпочивав на березі, після чого вирішив скупатися, але не розрахував сили, його штормом стало відносити від берега. На порятунок чоловіка з Балаклавської бухти вийшов катер загону Морської охорони, також були залучені сили Чорноморського флоту Російської Федерації: ВДК «Микола Фільченков» і вертоліт К-27. Пошуки тривали до пізнього вечора (до 21:00). Знайти його не вдалося», - йдеться в повідомленні.

З 8:00 2 липня пошукові роботи відновлені.

Крім того, у понеділок, 1 липня, силами комунальної аварійно-рятувальної служби на пляжі в сел. Любимівка врятовано двох іногородніх туристів: киянина, 1970 року народження, і 15-річного хлопця з Чернігова, о 22:45 в районі пляжу «Василі» рятувальники доставили на берег і передали бригаді швидкої допомоги ще двох приїжджих із Сімферополя.

У ДСНС зазначили, що всього з початку року в Севастополі в морі загинули шестеро людей, а врятовано - дванадцятьох, у тому числі двоє дітей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

172