Шотландські вчені вважають, що кінець світу настане на Землі через мільярд років. У дослідженні експертів Сент-Ендрюського університету йдеться, що загибель планети настане через те, що «зношене» Сонце стане спекотнішим.

Крім того, стверджують вчені, в атмосфері Землі буде занадто мало вуглекислого газу. Через збільшення спеки почнуться випаровування і реакції в дощовій воді, що призведе до загибелі рослин, а, отже, людей і тварин, припускають фахівці.

«Життя на Землі в далекому майбутньому виявиться дуже відмінним від того, що є зараз», - зазначив дослідник Джек О'Моллі-Джеймс. «Ми симулювали вмираючу біосферу, що складається з видів, які з найбільшою ймовірністю виживуть. Це було зроблено для того, щоб визначити, які типи газів вони будуть викидати в атмосферу. До моменту, коли все життя зникне на планеті, ми залишилися з азотно-вуглекислотною атмосферою, де єдиною ознакою активного життя є метан», - додав він.

Нагадаємо, найвідомішою версією кінця світу вважалася версія, пов'язана з календарем майя. Згідно з нею, армагедон повинен був настати 21 грудня 2012 року. Багато людей настільки серйозно поставилися до цієї версії, що заздалегідь запасалися продуктами, сірниками, зброєю і навіть будували бункери.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

308