У Врадіївці Миколаївської області проходить прийом громадян представниками МВС. Про це повідомляє управління по зв'язках з громадськістю МВС.

Згідно з повідомленням, зустріч проходить у місцевому клубі.

Перед цим у смт Врадіївка відбулася оперативна нарада представників апарату МВС України та комісії, яку очолює начальник Головного штабу МВС України Володимир Березан. У нараді також взяли участь виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Миколаївській області Сергій Поготов, а також представники громадськості Врадіївщини і політичних партій.

Березан запевнив присутніх у тому, що МВС України зацікавлене в об'єктивному та неупередженому розгляді всіх обставин події. Він також закликав людей не піддаватися на провокації, запропонував толерантно ставитися один до одного і не робити поспішних висновків, а також закликав громадян до співпраці.

Нагадаємо, сьогодні міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко о 13.30 прибуде на засідання парламенту для звіту про штурм жителями місцевого РВВС, що стався напередодні у Врадіївці Миколаївської області

Як раніше повідомляв ForUm, міліціонер і таксист були затримані 28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. У причетності до злочину підозрюється ще один міліціонер.

Нагадаємо, вчора в смт Врадіївка більше тисячі місцевих жителів почали штурм райвідділу міліції, вважаючи, що ще одного учасника злочину, міліціонера, безпідставно залишили на волі. Люди намагалися силою потрапити в будівлю райвідділу міліції, застосувавши сльозогінний газ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

245