Кримінальне провадження за підозрою мешканців смт Врадіївка у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтуванні і розбійному нападі на молоду жінку передано в слідчий відділ прокуратури Миколаївської області для подальшого проведення досудового слідства. Про це повідомляє прокуратура Миколаївської області.

«Створена слідча група, проводяться невідкладні слідчі дії щодо детального встановлення всіх обставин, для визначення остаточної кваліфікації та отримання додаткових доказів у справі та встановлення усіх осіб, причетних до скоєння злочину. З цією метою один з членів слідчої групи вже відправлений у Врадіївський район, інший - в лікарню, для спілкування з потерпілою жінкою. Вживаються всі необхідні заходи для встановлення об'єктивної істини», - прокоментував ситуацію начальник слідчого управління прокуратури Миколаївської області Володимир Рудий.

Крім того, у зв'язку з численними запитами журналістів, прокуратура повідомляє, що один із затриманих - співробітник міліції - дійсно є племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва.

Як наголошується в повідомленні, дана ситуація є дуже прикрою для всіх працівників прокуратури. При цьому наголошується, що даний факт ніяк не може вплинути і не впливає на хід слідства. Об'єктивне, але не упереджене, розслідування даного кримінального провадження є справою честі для прокуратури, і всі винні в цьому жорстокому злочині повинні понести заслужене покарання, кажуть у прокуратурі.

Також там нагадують, що обидва підозрюваних у справі були затримані, як тільки злочин було розкрито, в тому числі і племінник працівника прокуратури. Слідчим прокуратури було внесено клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком 60 діб, і зараз вони перебувають за гратами.

Щодо участі у скоєнні злочину третьої особи, також співробітника міліції, зазначається, що ці дані перевіряються найретельнішим чином. Прокуратура звертається до свідків подій, що передували скоєнню 27 червня злочину, з проханням надати слідству інформацію на умовах анонімності.

Нагадаємо, міліціонера і таксиста затримано 28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесення тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. У причетності до злочину підозрюється ще один міліціонер.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

558