Починаючи з сьогоднішнього дня, гідравлічні випробування теплових мереж будуть проходити в частині Солом'янського та Святошинського районів, а з 8 по 22 липня - в Оболонському, Деснянському та Дніпровському районах, повідомили у прес-службі Київенерго.

У зв'язку з проведенням випробувань гаряча вода з 1 по 15 липня буде відсутня на проспекті Космонавта Комарова (частково), Леся Курбаса, Академіка Корольова, вулицях Пшенична, Академіка Корольова, Симиренка, Григоровича-Барського, Велика Окружна, Зодчих, Жмеринська, Героїв Космосу, Строкача.

З 8 по 22 липня гаряче водопостачання в Оболонському районі буде відключено на проспекті Московському та Героїв Сталінграда, вулицях Вишгородська, Полярна, Бережанська, Вербова, Дегтяренка, Богатирська, Озерна, Північна, Прирічна, Коноплянська, Резервна, Бережанська.

У Деснянському районі: проспекти Ватутіна, Лісовий, вулиці Бальзака, Радунська, Милославська, Закревського, Пухівська, Крайня, Меліоративна, Миропільська, Братиславська, Волкова, Маршала Жукова, Кіото, Червоноармійська, Мурманська, Магнітогорська, Попудренка (частково), провулки Красноармійський і Магнітогорський.


У Дніпровському районі: проспекти Ватутіна, Броварський і визволителів, вулиці Братиславська, Стальського, Курнатовського, Червоногвардійська, Усенка (частково), Попудренка (частково), Микільсько-Слобідська, Челябінська (частково), Мільчакова, Луначарського, Андрія Малишка, Райдужна, Вершигори, бульвар Перова.

Подача гарячої води на вказаних вулицях припиниться з 16.00 7 липня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

184