Законопроекти про використання фінансових векселів, які Верховна Рада розглядатиме цього тижня, є цікавими для бізнесу. Як передає кореспондент ForUm'у, про це на брифінгу заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Чи наберуть ці законопроекти достатню кількість голосів, буде ясно в залі. А щодо нашої позиції, яка сьогодні погоджена, то, як мені здається, ці пропозиції цікаві представникам бізнесу», - зазначив він.

За його словами, цими законопроектами пропонується ввести норму про 5-процентну маржу. «Також буде введена норма, що протягом року 20% вексельної суми можна погашати будь-якими податками. Мені бачиться, що цей вексель може стати заставним і під нього можна буде взяти кредит. А раз так, він є фінансовим інструментом, який дозволяє бізнесу вирішувати питання», - сказав Єфремов.

Нагадаємо, 14 травня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2847 «Про внесення змін до Податкового кодексу України» щодо вдосконалення процедури щодо фінансових векселів.

Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов просить Верховну Раду розглянути законопроекти, що стосуються розрахунків за векселями.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

243
Классические туфли мужские