Голова Верховної Ради Володимир Рибак просить голів парламентських фракцій створити робочу групу з розробки законопроекту про зміну порядку роботи Центральної виборчої комісії. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу в парламенті.

«Потрібно створити робочу групу, яка має напрацювати закон про зміну порядку роботи Центральної виборчої комісії, тому що зараз такого немає. Питання про такий законопроект піднімається, але ніяких напрацювань немає», - сказав голова ВР.

При цьому, за його словами, на порядку денному поточної сесії є проект постанови про розгляд заяви глави ЦВК щодо звільнення. «ВР повинна розглянути цю заяву. Крім того, Президент вніс пропозицію щодо нового члена ЦВК. Це його право і ВР також повинна розглянути це питання», - підкреслив він

Нагадаємо, 3 червня Президент Віктор Янукович вніс до Верховної Ради подання про дострокове припинення повноважень члена ЦВК Володимира Шаповала у зв'язку з досягненням 65-річного віку. Іншим поданням Янукович вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру Олександра Копиленка на посаду члена Центральної виборчої комісії.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

197