Київська вчителька Ніна Москаленко подала позов до суду на Вадима Тітушка, який підозрюється у побитті журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя на мітингу опозиції 18 травня у Києві, з вимогою притягнути його до кримінальної відповідальності за розгром її будинку у пров.Землянському,14, у Печерському районі Києва.

Про це вона повідомила журналістам у перерві судового засідання, на якому розглядався позов побитих журналістів до Тітушка.

«Ми надамо суду фото- та відеодокази, що це саме він (Тітушко) розгромив мій дім», - сказала Москаленко.

Вона також зазначила, що абсолютно впевнена у причетності Тітушка до неодноразових спроб рейдерського захоплення її будинку, передають «Українські новини».

Тітушко відповів Москаленко, що вперше її бачить, ні в яких захопленнях не брав участі і вважає ці заяви провокацією проти нього.

Нагадаємо, будинок вчительки Москаленко піддавався неодноразовим спробам рейдерського захоплення з боку невідомих, після чого прокуратура Печерського району поставила цілодобову охорону біля будинку.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні Шевченківський районний суд Києва розглядає справу про побиття журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя у Києві 18 травня під час виконання ними професійних обов'язків.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

327