Київське «Динамо» виграло свій другий матч на об'єднаному товариському турнірі двох українських і російських команд, обігравши у неділю у Києві на НСК «Олімпійський» санкт-петербурзький «Зеніт» з рахунком 2:1.

На 11-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник «Динамо» Денис Гармаш. Незабаром гостям вдалося відігратися після точного удару Файзуліна. Перемогу ж киянам на 82-й хвилині приніс гол швейцарського нападника Адміра Мехмеді, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У ще одному матчі другого ігрового дня донецький «Шахтар» зіграв внічию 0:0 з московським «Спартаком» на «Донбас Арені», незважаючи на відчутну перевагу по ходу матчу.

Як повідомлялося, у перший ігровий день турніру, 27 червня, «Динамо» обіграло у Москві «Спартак» з рахунком 1:0, а «Шахтар» з аналогічним результатом взяв гору над «Зенітом» у Києві.

3 липня відбудуться матчі «Спартак» - «Шахтар», «Динамо» - «Зеніт», 6 липня - «Шахтар» - «Зеніт», 7 липня - «Динамо» - «Спартак».