Вчора у передмісті Лондона на Вімблдонському тенісному турнірі проходили матчі третього кола, в одному із яких програв українець Сергій Стаховський, який завершив боротьбу на турнірі.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, Стаховський, який займає у світовому рейтингу 116-е місце, поступився у чотирьох сетах 37-й ракетці світу - 32-річному австрійцю Юргену Мельцеру з рахунком 2:6, 6:2, 5:7, 3:6. Учора українцеві не вдалося провести матч на такому ж рівні, що і попередній проти Роджера Федерера. Наприкінці третього сету австрієць додав, перехопив ініціативу і довів матч до перемоги, повідомляє «УНІАН».

За 2 години 15 хвилин Стаховський зробив три брейка, на що Мельцер відповів шістьма. На рахунку українця 14 ейсів і шість подвійних помилок. Юрген дев'ять разів подав навиліт і жодного разу не помилився на подачі. За рахунок активних дій Стаховський виграв 44 очки проти 47 у суперника, допустивши 20 невимушених помилок проти 16.

Українець залишає турнір, заробивши 90 рейтингових очок і 96,434 доларів призових.

Вімблдонський тенісний турнір проходить у передмісті Лондона з 24 червня по 7 липня.