Президент Віктор Янукович привітав громадян України з Днем Конституції, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Сімнадцять років тому був прийнятий Основний Закон нашої держави. Цей документ створив потужну основу для розвитку і зміцнення демократичних, соціальних та правових основ побудови нашого суспільства», - зазначив він.

За словами Президента, людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. «Конституція несе у собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини», - підкреслив Янукович.

Глава держави зазначив, що досвід усіх років незалежності України показав, що Основний Закон має відповідати сучасним потребам розвитку нашої держави. «У рамках роботи Конституційної асамблеї ми повинні напрацювати такий Основний Закон, який би відповідав найвищим європейським стандартам. Головна вимога до оновленої Конституції - це подальша демократизація та дієвість положень нового документа з урахуванням нових викликів, які стоять перед нашою країною», - заявив Президент.

«Упевнений, що наша спільна робота об'єднає українське суспільство заради закладання фундаменту розвитку сучасної демократичної європейської України. У цей святковий день бажаю всім добра, достатку і миру. З Днем Конституції України!» - сказано у привітанні.

Як раніше повідомляв ForUm, Конституційна асамблея має намір остаточно затвердити проект концепції змін до Конституції восени 2013 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

211