Сьогодні в клубі Кабінету Міністрів відбулося нагородження кращих волонтерів України 2012 року, про це повідомляє кореспондент ForUm'у.

23 волонтерів з різних регіонів країни отримали нагороди в шести номінаціях - «Соціальний захист населення», «Охорона навколишнього середовища», «Освіта та виховання», «Мистецтво і культура», «Охорона здоров'я», «Захист прав людини та представлення інтересів громадян» . За результатами оцінювання експертної комісії 7 осіб з 23 стали переможцями Національного конкурсу «Волонтер року 2012».

«На участь у конкурсі було номіновано понад 200 осіб, які займалися волонтерською діяльністю в цивільних, благодійних організаціях, державних установах або в ініціативних групах на території України з 1 січня по 31 грудня 2012 року», - повідомила директор центру волонтаріату «Добра Воля» Тетяна Лисенко.

Привітати переможців конкурсу прийшли представники української влади, дипломатичних установ, міжнародних донорських організацій та профільних інститутів громадянського суспільства України.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

327