У Міністерстві соціальної політики України відкрилася виставка художніх робіт дітей та молоді з особливими потребами «Моя країна - Україна», передає кореспондент ForUm'у.

«Те, що в стінах Міністерства відкрита ця виставка - безцінне. Тому що у кожної людини, і тут у жодному разі не є винятком дітки і дорослі, які мають обмеження в здоров'ї, (є. - Ред.) якась родзинка творчості. І те, що знаходяться люди, які допомагають розкрити це і довести до логічного завершення, тому що іноді ці діти та їхні батьки самі не вірять (у це. - Ред.) - це також безцінне», - зазначила заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова.

За її словами, символічним є і назва виставки: «Моя країна - Україна».

«Дуже знаменно, що відкриття цієї виставки проходить напередодні Дня Конституції України. Це теж важливо, щоб кожна людина мала не тільки обов'язки, а й права, а також обов'язково мала можливість реалізувати це у себе в країні», - зазначила Дроздова.

Співорганізатором виставки стала благодійна арт-асоціація столичних художників «Золота палітра». За словами директора асоціації Світлани Колесник, на виставці представлені близько 20 робіт десяти авторів.

«Це діти і молоді люди різного віку: від 5-7 років до 35. Автори робіт - люди з обмеженими можливостями: з уповільненим розвитком, ДЦП, вадами слуху та інше», - поінформувала вона.

За її словами, важливість цієї виставки полягає в тому, що автори цих картин творчістю хочуть показати світ, який вони бачать своїми очима.

«Це дуже важливо для підвищення рівня їхньої самодостатності», - підсумувала Колесник.

Тетяна Мацур,

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201