Фахівці Публічного акціонерного товариства «Київенерго» у ході проведення гідравлічних випробувань у червні виявили 205 пошкоджень тепломереж, повідомили ForUm'у у прес-службі компанії.

Всього з початку випробувань з квітня по червень 2013 року, виявлено 340 пошкоджень, усунуто - 239, на стадії ліквідації - 101 пошкодження.

У компанії нагадали, що в червні проводилися випробування тепломереж у частині Шевченківського, Солом'янського, Подільського та Оболонського районів.


У «Київенерго» зауважили, що відновлення гарячого водопостачання після завершення гідравлічних випробувань тепломереж іноді може затримуватися на час, необхідний для усунення виявлених пошкоджень, оскільки заздалегідь передбачити обсяги ремонтних робіт неможливо.

Як повідомлялося раніше, гідравлічні випробування проводяться у Києві щорічно в міжопалювальний період - з квітня по вересень. Це обов'язковий етап підготовки тепломереж до наступного опалювального сезону, що передбачено Правилами підготовки теплових підприємств до опалювального періоду (наказ Мінпаливенерго від 10.12.2008 №620/378).


Під час проведення випробувань тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, адже провести випробування без відключення гарячої води технологічно неможливо. Компанія звертається з проханням з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які обумовлені технологічною необхідністю.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124