Уряд на своєму засіданні 26 червня ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні». Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Розроблені «Укртрансінспекцією» зміни стосуються запровадження обмежень руху транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування в денний час доби при температурі повітря вище 28 градусів.

Зокрема, якщо перевищення вагових і габаритних характеристик транспортного засобу становить від 2% до 10%, плата за проїзд для автоперевізника буде подвійна, від 10% до 40% - потрійна, від 40% і більше - п'ятикратного розміру.

Зокрема, міністр інфраструктури Володимир Козак повідомив, що постановою КМУ вводиться обмеження руху в денний час доби при температурі повітря вище 28 градусів для автомобілів фактичною масою понад 24 тонн і навантаженням на вісь 7 тонн. Це дозволить запобігти утворенню на дорожньому покритті зсувів та інших деформацій. Адже, за попередніми розрахунками, сума збитків дорожньому господарству тільки за літній період при підвищеній температурі повітря становить близько 2 млрд грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

211