Президент України Віктор Янукович закликає представників влади не бути байдужими до проблем людей.

«Ви не повинні бути байдужими до людей і завжди прислухатися, завжди йти назустріч. Не чекати, коли люди почнуть кричати, а своєчасно приходити і допомагати», - сказав Глава держави під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій, повідомляє прес-служба Президента України.

На думку Януковича, особливої ​​ підтримки потребують малозабезпечені верстви населення.

«Це наша з вами цілодобова робота - від великих проблем, державних, до яких ви будете мати відношення, до маленьких проблем однієї людини», - підкреслив Президент.

Крім того, він зазначив, що Україна має поступово наближатися до впровадження європейських соціальних стандартів, європейського рівня.

Глава держави назвав завданням влади підвищення заробітних плат і соціальних виплат до середньоєвропейського рівня. «Ми поступово йдемо у бік європейських соціальних стандартів», - підкреслив Президент. «Це цілком природно, що ми будемо щорічно і індексацію робити, і планувати зростання соціальних стандартів», - сказав Янукович.

Глава держави нагадав, що в Україні з 2010 року зростає рівень реальної заробітної плати, пенсій і соціальних виплат.

«Незважаючи на економічну кризу у світі, у нас росте щорічно реальна заробітна плата. Вона зростає з 2010 року не менше 10%», - підкреслив Янукович. Він зазначив, що пенсії та соціальні виплати також зростають щорічно приблизно на 10%. Торік, сказав Президент, ці виплати збільшилися на 14%.

Нагадаємо, середня зарплата в Україні в травні в порівнянні з квітня 2013 року зросла на 20 грн (на 0,6%) - до 3 253 грн, цей показник на 7,9% більше показника травня 2012 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215