Під час зустрічі з кандидатами на посаду голів райдержадміністрацій Президент України Віктор Янукович у контексті впровадження медичної реформи зазначив, що сьогодні в Україні не вистачає лікарів відповідного професійного рівня. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Тому їх треба вчити і створити належні умови. Я маю на увазі заробітну плату, соціальний захист», - підкреслив Президент. «Ця робота також йде, і я переконаний, що ми з цим завданням впораємося. Для цього потрібен час», - зазначив Президент.

Він також підкреслив необхідність належного соціального забезпечення працівників медичної галузі та створення для них гідних умов праці.

Оцінюючи впровадження проекту медичної реформи, Президент підкреслив, що в жодній країні така модернізація не є простим процесом. За його словами, разом з тим, за досить короткий термін в Україні вдалося значно оновити рухомий склад «швидких», забезпечити їх сучасним обладнанням, збільшити кількість і асортимент ліків, які використовують медичні бригади під час роботи. У тих регіонах, де вже впроваджені пілотні проекти, забезпечення «швидких» ліками становить 100 відсотків, зазначив Президент України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

312
Классические туфли мужские