Співробітники севастопольської міліції продовжують пошуки громадянку Росії Тетяну Сидорову, яка зникла безвісти 13 червня.

Про це повідомляє сектор зв'язків з громадськістю Управління МВС України в м. Севастополі.

Як розповів начальник УМВС Валерій Радченко, з метою встановлення місцезнаходження Сидорової була розгорнута робота оперативного штабу. До його складу, крім міліціонерів, були залучені співробітники Севастопольської МДА, Головного управління ДержНС у м.Севастополі, ДП «Севастопольське лісове господарство», волонтери з пошуковими собаками, громадськість.

З гори Куш-Кая, де востаннє бачили дівчину, розпочато активні розшукові заходи, в яких взяли участь більше 60 правоохоронців. Станом на 14:00 17 червня обстежено передгір'я гір Куш-Кая, Самналіх-Бурун, Кокія-Кая, Малташ-Бурун, загальна площа склала близько 500 га. Було опитано 12 груп туристів, впорядковано два наметових містечка, загальна кількість опитаних осіб склала 150 людей.

У пошуках росіянки також брали участь військовослужбовці військових частин, розташованих у гірській місцевості селища Резервне. Вони обстежили місцевість, прилеглу до території частин.

Співробітники Балаклавського райвідділу міліції з метою встановлення осіб, які могли зустріти Сидорову, відвідали 6 баз відпочинку урочища Ласпі, Батіліман, 10 торгових об'єктів, АЗС, селища Ласпі, Гончарне, Резервне, місця стихійного відпочинку, стоянку маломірних суден Балаклавської бухти, маршрутні автобуси кінцевої зупинки Площа 1 Травня.

Військовослужбовцями Держприкордонслужби з боку берегової лінії від Балаклавської бухти до урочища Батіліман була обстежена прибережна смуга.

У міліції просять усіх, хто володіє інформацією про місцезнаходження дівчини, повідомити інформацію про це.

За фактом зникнення безвісти Сидорової Тетяни відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (вбивство) КК України.

Дівчина приїхала до Севастополя із Санкт-Петербурга 8 червня на відпочинок та безвісти пропала. Її знайомі втратили з нею зв'язок вночі з 12 на 13 червня і наступного дня звернулися із заявою до Балаклавського РВ УМВС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162