Представник фракції Партії регіонів у парламенті Михайло Чечетов вважає засідання Верховної Ради України VII скликання і ситуацію з голосуванням дикими.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, в ході прес-конференції заявив депутат від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

«Подискутували, виловили аргументи - приймається рішення. Хто правий, хто винен - розсудить результат голосування. Так відбувається в будь-якій нормальній демократичній країні світу. Але, може, у племені тумбу-юмбу ... і то, я думаю, щоб це плем'я не образити, і там, напевно, так (як у демократичній країні. - Ред.), тільки не у нас», - зазначив представник фракції ПР .

Як упевнений депутат, парламент - це місце для дискусій, але вони не повинні тривати до нескінченності, а будь-яка з них повинна завершуватися прийняттям рішень.

Чечетов також зазначив, що вважає засідання Верховної Ради ганебними і такими, що заслуговують на занесення до Книги рекордів Гіннесса.

«Я вже депутат Верховної Ради четвертої каденції, з перервами працюю у парламенті, я стежу за роботою парламенту і тих каденцій, де я не був. Я скажу, це - безпрецедентний випадок, це треба записати до Книги рекордів Гіннесса, такого не було, і, сподіваюся, більше не повториться. Це ганьба. Третя частина, ви вдумайтеся, третя частина пленарних засідань сесії не працює!» - обурився він.

Чечетов також вважає, що ті, хто не працював і заважав працювати іншим, повинні були відмовитися від своєї зарплати. «Ви думаєте, що всі ті, хто не працював і заважав іншим, прийшли, чесно написали заяви до кас і відмовилися від зарплати? Ні. Кілька десятків мільйонів вилетіло коту під хвіст», - заявив депутат.

Разом з тим, Чечетов додав, що не можна говорити, що більшість не слухає меншість. «У нас буває у ході голосування і триста з чимось голосів, і чотириста. І там, де ми бачимо, що законопроект не популістський і дійсно принесе користь країні, економіці чи якійсь галузі, ми з задоволенням підтримаємо. Але якщо це чисто популістський законопроект, звичайно, в даній ситуації у нас не піднімається рука проголосувати «за», - зазначив Чечетов, підсумувавши, що йому хотілося б, «щоб ця ганебна сесія канула в історію».

«Щоб ми закінчили тут на мажорній ноті, допрацювали нормально цей останній тиждень сесійний, надолужили, можливо, і продовжили роботу до 10-12 години ночі. Тому що у нас великий борг перед людьми, Україною, державою у частині неприйняття законопроектів», - заявив він.

Нагадаємо, у Партії регіонів не виключають можливості пролонгації роботи наступної пленарної сесії Верховної Ради або скликання позачергової.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201