Представник фракції Партії регіонів у парламенті Михайло Чечетов вважає засідання Верховної Ради України VII скликання і ситуацію з голосуванням дикими.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, в ході прес-конференції заявив депутат від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

«Подискутували, виловили аргументи - приймається рішення. Хто правий, хто винен - розсудить результат голосування. Так відбувається в будь-якій нормальній демократичній країні світу. Але, може, у племені тумбу-юмбу ... і то, я думаю, щоб це плем'я не образити, і там, напевно, так (як у демократичній країні. - Ред.), тільки не у нас», - зазначив представник фракції ПР .

Як упевнений депутат, парламент - це місце для дискусій, але вони не повинні тривати до нескінченності, а будь-яка з них повинна завершуватися прийняттям рішень.

Чечетов також зазначив, що вважає засідання Верховної Ради ганебними і такими, що заслуговують на занесення до Книги рекордів Гіннесса.

«Я вже депутат Верховної Ради четвертої каденції, з перервами працюю у парламенті, я стежу за роботою парламенту і тих каденцій, де я не був. Я скажу, це - безпрецедентний випадок, це треба записати до Книги рекордів Гіннесса, такого не було, і, сподіваюся, більше не повториться. Це ганьба. Третя частина, ви вдумайтеся, третя частина пленарних засідань сесії не працює!» - обурився він.

Чечетов також вважає, що ті, хто не працював і заважав працювати іншим, повинні були відмовитися від своєї зарплати. «Ви думаєте, що всі ті, хто не працював і заважав іншим, прийшли, чесно написали заяви до кас і відмовилися від зарплати? Ні. Кілька десятків мільйонів вилетіло коту під хвіст», - заявив депутат.

Разом з тим, Чечетов додав, що не можна говорити, що більшість не слухає меншість. «У нас буває у ході голосування і триста з чимось голосів, і чотириста. І там, де ми бачимо, що законопроект не популістський і дійсно принесе користь країні, економіці чи якійсь галузі, ми з задоволенням підтримаємо. Але якщо це чисто популістський законопроект, звичайно, в даній ситуації у нас не піднімається рука проголосувати «за», - зазначив Чечетов, підсумувавши, що йому хотілося б, «щоб ця ганебна сесія канула в історію».

«Щоб ми закінчили тут на мажорній ноті, допрацювали нормально цей останній тиждень сесійний, надолужили, можливо, і продовжили роботу до 10-12 години ночі. Тому що у нас великий борг перед людьми, Україною, державою у частині неприйняття законопроектів», - заявив він.

Нагадаємо, у Партії регіонів не виключають можливості пролонгації роботи наступної пленарної сесії Верховної Ради або скликання позачергової.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195
Классические туфли мужские