Співробітники Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУ МВС України в місті Києві зібрали матеріали за фактом незаконного видобутку та реалізації піщано-гравійної суміші біля озера «Тягле» на вулиці Ревуцького в Дарницькому районі столиці, повідомляє прес-служба ГУ МВС у Києві.
 
Слідчим відділом Дарницького райуправління столичної міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 240 КК України - «Порушення правил охорони надр».
 
У рамках розслідування кримінального злочину суд ухвалив клопотання про накладення арешту на завантажувальну техніку, яку підозрювані використовували під час проведення незаконних операцій з видобутку піску.
 

У свою чергу співробітники УДСБЕЗ Головного управління МВС України в місті Києві провели вилучення техніки. Загальна вартість вилученого становить понад 2,5 млн гривень.

Проводяться заходи щодо встановлення суб'єктів, причетних до розкрадання піску, і підрахунку збитків, завданих цими особами. Чиновників, винних у скоєнні кримінального злочину, чекає штраф від 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі строком до двох років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

281