Співробітники одеської міліції виявили підпільний цех з пошиття одягу з логотипами відомих брендів.
 

Як повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю Головного управління МВС в Одеській області, цех був виявлений на недіючому заводі гумотехнічних виробів на Миколаївській дорозі.
 
Житель Одеси розмістив на орендованій тут території швейний цех і гуртожиток для працівників. Його компаньйон - виходець з Південно-Східної Азії, що має посвідку на проживання в Україні, - запросив як робочу силу 36 своїх співгромадян.
 

«Працівники спали на лежаках, обладнаних у два яруси. Щоб хоч якось боротися зі спекою, деякі примудрилися вмістити на свою полицю вентилятор. Їжу готували самі, продукти працівникам поставляли господарі. У гуртожитку є душова і санвузол», - зазначили в міліції.

За пошиття однієї одиниці одягу працівники отримували по три гривні. Вироби відправлялися на реалізацію в різні міста України.


Співробітниками Державної міграційної служби щодо іноземних громадян складено адміністративні протоколи. Незабаром вони будуть відправлені до пункту тимчасового утримання на Волині, а потім - на батьківщину.
 

З території цеху вилучено швейне обладнання та зразки продукції.

Слідчим відділом Хаджибеївського райвідділу міліції Одеси розпочато кримінальне провадження за ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).


Співробітники карного розшуку ГУ МВС в Одеській області відкрили кримінальне провадження за фактом скоєння злочину, передбаченого ч. 2. ст. 149 Кримінального кодексу (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234