Протягом цього і наступного тижнів у західних і центральних областях України пройдуть зливи, а у південних і східних збережеться переважно суха погода. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

«До кінця тижня і на початку наступного на більшій частині території України буде утримуватися нестійкий характер погоди, пов'язаний з проходженням малоактивних атмосферних фронтів. Це стосуватиметься в основному західних і північних, частково центральних областей України, де у другій половині дня пройдуть сильні зливи, локально навіть з градом. Кількість опадів за цей період може досягти в окремих пунктах навіть місячної норми», - зазначив він.

За інформацією Кульбіди, найменша кількість опадів очікується у південних і східних областях, а також у Дніпропетровській, Кіровоградській, Черкаській та Полтавській. «Їх тут буде дуже мало або не буде взагалі», - сказав фахівець.

Крім того, він підкреслив, що у цей період температурний режим істотно не зміниться. «Максимальна температура буде від 28 до 33°, у південних, центральних, східних областях 35-37° тепла», - розповів Кульбіда.

Що стосується погодних умов у Києві та Київській області, то, за його словами, протягом цього тижня час від часу йтимуть короткочасні дощі.

«Температура у Києві та області буде висока - 30-32°, можливо навіть 33°», - підсумував Кульбіда.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

223