У середу, 19 червня, Ленінським РВ ЛМУ УМВС України в Луганській області відкрито кримінальне провадження щодо Дарини Заєць, подруги Марії Коршунової, за ст.301 Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження розпочате на підставі заяви голови ЛОО ВГО «Громадський Контроль» Тетяни Коструб. На думку заявниці, Дарина Заєць, як і Марія Коршунова, повинна відповісти перед законом за ст.301 Кримінального кодексу України за співучасть у виготовленні та розповсюдженні порнографічних предметів, а також за ст.303 КК України - проституція (надання сексуальних послуг з метою отримання доходу, вчинене організованою групою), повідомляє «Політика 2.0».

Тетяна Коструб у заяві стверджує: «Дарина Заєць також, як і Коршунова Марія, не соромиться оголювати перед публікою не лише душу, а й тіло. Оскільки Заєць старша подруга Коршунової, не виключено, що саме вона прищепила юній дівчині любов до дорогих забігайлівок і порносайтів».

Раніше за заявою Тетяни Коструб було порушено аналогічну кримінальну справу стосовно Марії Коршунової.

Нагадаємо, луганська модель Марія Коршунова відома щодо конфлікту з депутатом Луганської міськради Романом Ландиком у ніч з 4 на 5 липня 2011 року у ресторані "Баккара". 7 липня міліція порушила щодо нього кримінальну справу за статтею "хуліганство". 19 січня 2012 р. Ленінський районний суд Луганська засудив Ландика за побиття дівчини до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки, а також ухвалив звільнити його з-під варти у залі суду під підписку про невиїзд.

Зазначимо, що у вироку суду Дарина Заєць визнана потерпілою у справі: «...У процесі того, як Заєць Д.В. утримувала ліву руку Ландика Р.В., останній, надаючи їй опір, із застосуванням фізичної сили намагався звільнити свою ліву руку від утримання, чим заподіяв їй фізичного болю».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194