У Києві будуть перевірені всі дитячі садки на відповідність санітарно-гігієнічним нормам. Про це на брифінгу повідомила начальник Департаменту освіти та науки, молоді та спорту КМДА Оксана Добровольська.

За її словами, на сьогоднішній день у Києві за графіком закриваються дитсадки для того, щоб привести їх у належний стан.

«Не буде жодного садка, який обійде перевірка. На п'ятницю (21 червня) були перевірені 53 садки, а вже сьогодні будуть перевірені більше половини дитячих садків. Всього на балансі міста перебуває 477 дитсадків», - повідомила Добровольська.

Як сказала керівник департаменту, перевірка дитсадків триватиме три дні.

Крім того, зазначила Добровольська, для працівників, які мають стосунок до харчування у дитсадках, буде проведено додатковий інструктаж з техніки безпеки, повідомляє «УНІАН».

«Зокрема, це стосується комірників, які приймають продукти, кухарів, які готують їжу для дітей, і медичних сестер, які перевіряють якість харчування. До 15 серпня всі ці працівники повинні здати відповідну атестацію на організацію харчування у дитячих садках», - сказала Добровольська.

Як раніше повідомляв ForUm, Державна санітарно-епідеміологічна служба називає сальмонелу причиною отруєння дітей і дорослих у дитячому садку №455 у Дніпровському районі Києва.

Нагадаємо, прокуратура Дніпровського району внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про отруєння 36 дітей і одного дорослого у столичному дошкільному закладі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167