Державна санітарно-епідеміологічна служба називає сальмонелу причиною отруєння дітей і дорослих у дитячому садку №455 у Дніпровському районі Києва. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

«За результатами бактеріологічних досліджень у 18 хворих, у тому числі у 16 ​​ дітей, встановлений заключний діагноз «сальмонельоз, викликаний сальмонелою enteritidis, групи D». Цей же збудник хвороби виділений із добової проби вермішелевої запіканки з м'ясом курки. Таким чином, етіологічним фактором захворювання під час спалаху стала сальмонела enteritidis, групи D. Фактором передачі збудників, ймовірно, була вермішелева запіканка з м'ясом курки, яка була приготована у харчоблоці установи на обід 18 червня», - йдеться у висновку.

Також СЕС повідомляє, що внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції у дитячому садку №455 станом на 12:00 24 червня потерпіло 45 осіб, серед яких 43 вихованця і 2 співробітника закладу, повідомляють «Українські новини».

Станом на вівторок 30 дітей продовжують залишатися на лікуванні у міській дитячій клінічній лікарні №2 і 2 дорослих співробітників в інфекційному відділенні міської клінічної лікарні №9.

Нагадаємо, прокуратура Дніпровського району внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про отруєння 36 дітей і одного дорослого у столичному дошкільному закладі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158