Ірландія підтримує укладення Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України, про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр закордонних справ Ірландії Еамон Гілмор під час зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим у Люксембурзі.

«Ірландія підтримує підписання Угоди про асоціацію на саміті у Вільнюсі у листопаді та якнайшвидше завершення процедур у створенні зони вільної торгівлі між Україною та ЄС», - сказав Гілмор.

На зустрічі сторони обговорили питання співпраці між Україною та Європейським Союзом і Україною та Ірландією, а також домовилися провести українсько-ірландський бізнес-форум.

Гілмор також подякував Азарову за вирішення питань інвесторів в Україні.

Як раніше повідомляв ForUm, 15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною. Документ містить не тільки політичну складову, але також передбачає створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що Україна виконає всі необхідні умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

165