Європейський Союз висловлює свої співчуття у зв'язку з трагічною загибеллю українців у Пакистані.

Від імені ЄС співчуття у зв'язку з трагедією висловила головуюча у Євросоюзі Ірландія на початку зустрічі, що передувала засіданню Ради співробітництва Україна-ЄС у понеділок у Люксембурзі, повідомив європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле на прес-конференції після закінчення засідання, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«На початку зустрічі президентство висловило свої співчуття у зв'язку з брутальним убивством українських туристів під час атаки у Пакистані», - сказав єврокомісар.

Нагадаємо, у ніч з 22 на 23 червня група озброєних людей напала на табір альпіністів у підніжжя гори Нангапарбат у пакистанській області Гілгіт-Балтистан. Були вбиті 10 іноземців, серед яких - громадяни України, Литви, а також туристи із Непалу, Китаю. Відповідальність за цю вилазку взяв на себе рух пакистанських талібів «Техрік-і-талібан Пакистан».

Прем'єр-міністр Пакистану Наваз Шаріф віддав наказ силам безпеки країни будь-що знайти і покарати винних в убивстві іноземних альпіністів у Гілгіті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163