Екс-голова Держфінпослуг Василь Волга, який засуджений до 5 років позбавлення волі, і відбуває покарання у полтавській виправній колонії №64, працює бібліотекарем.

Про це повідомила головний фахівець по зв'язках з громадськістю управління Державної пенітенціарної служби в Полтавській області Алла Торяник.

За її словами, Волга був переведений до полтавської виправної колонії №64 з Київського слідчого ізолятора 22 березня 2013 р. і як всі засуджені проживає в гуртожитку і працює бібліотекарем.

Торяник повідомила, що в установі відбувають покарання особи, засуджені вперше за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Зараз у колонії відбувають покарання 1172 засуджених, повідомляє «УНІАН».

Колонія спеціалізується на виготовленні металовиробів (сітка металева, огорожа «Єгоза», траверси для ЛЕП), столярних виробів (ящики дерев'яні овочеві); будматеріалів (плити бетонні, шлакоблоки), брикетів паливних, швейних виробів.

Нагадаємо, 24 вересня 2012 р. Шевченківський районний суд Києва засудив до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна колишнього голову Держфінпослуг Волгу.

Суд визнав Волгу винним у спробі отримання 500 тис. доларів хабара.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

484