На офіційну сторінку прем'єр-міністра України Миколи Азарова на Facebook підписалися 30,2 тис. користувачів соцмережі. Про це повідомляє Департамент інформації та масових комунікацій секретаріату Кабінету Міністрів України.

Свою сторінку в Facebook прем'єр-міністр відкрив у травні 2011 року. З тих пір, як тільки випадає вільна хвилина, він читає пости, відповідає на них і дає доручення вирішити поставлені питання, зазначили в прес-службі Кабміну.

«Доброю традицією вже стало онлайн спілкування Азарова у Facebook, яке зазвичай відбувається у п'ятницю. Звичайно, абсолютно всі повідомлення на Facebook-сторінці глава уряду самостійно пропрацювати не може - їх щоденна кількість іноді може доходити і до 700-800. Але вони у жодному разі не залишаються без уваги: ​​інформація моніториться помічниками прем'єр-міністра, аналізується і дається доручення. Тому з упевненістю можна стверджувати, що всі звернення, які стосуються компетенції уряду, по можливості вирішуються», - запевнили в уряді і додали, що Азаров дуже цінує відверте спілкування з користувачами на Facebook.

«Саме таке спілкування, переконаний він, дозволяє налагодити прямий діалог з громадянами й отримати інформацію з перших вуст. Було кілька випадків, коли звернення користувачів на Facebook ставали приводом для внесення коригувань в політику або поточну діяльність уряду. Це стосується тих випадків, коли місцеві чиновники надають недостовірну чи неповну інформацію, а люди розповідають, яким чином все відбувається насправді. У таких випадках прем'єр-міністр доручає ретельно розслідувати проблему, вирішити її по суті. Це питання він тримає під особистим контролем до повного вирішення», - заявили в Кабміні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

352